Vzkazy dárců
Mluvit může téměř každý. Dobro konat jen odvážný. Dobře mluví o dobrých skutcích ten, kdo stojí v pravdě.  Lidé se poznají podle ovoce svých činů. Pravdu hledejme a dobré konejme v každé době.

František a Kristýna
Hackerovi
Tak aby dlouho tikaly!

Eva Šnokhausová
N ašemu krásnému kostelu
s úctou k historii
věnují sousedé.

Rodina Halešova
Oprava věžních hodin na kostele Nanebevzetí Panny Marie v Trhových Svinech.
Ať se dílo povede.

Vrchotovi.
Na Spořilově,
Trhové Sviny.
Svinenský kostel pro mne již od dětství představuje něco úžasného a vždy, když přijíždím do Svinů z Prahy koukám kdy uvidím jeho věž a na ní křížek. A jelikož půlkou srdce jsem po dědečkovi JIHOČECH, beru to jako samozřejmost na takovouto sbírku pro nové hodiny přispět. Svinenský kostel  má před sebou ještě určitě mnoho let a já mu přeji jen to nejlepší.

Katka Fousová s manželem.

Rožmberské památky jsou ty nejkrásnější.

Petr Beránek,
Svojnice
Ať jdou aspoň 200 let.

SAS technik s.r.o. Borovany
I když žiji daleko, rodné město mám stále v srdci.

Rodina Pechova
Carpe diem!

Veronika Komínková
Ať náš krásný kostelíček pořád žije